Kurumsal

hakkımızda merak ettikleriniz

Ben Kimim?

Senaryo.com.tr 2015 yılında yazar ve senarist Serkan ERTEM tarafından kuruldu. Sektöre uzun metraj sinema filmi ve belgesel senaryosu ile hizmet etmek için kurulan Senaryo.com.tr aynı zamanda sektörün en önemli ihtiyaçlarından biri olan storyboard çizimleri ile ilgili çalışmalarınıda başlattı. Yakın zamanda düzenleyeceği eğitim ve seminerlerle senaryo yazarlığını tanıtmayı ve sektöre yeni yetenekler kazandırmayı amaçlayan senaryo.com.tr bir yandanda sektördeki senarist ve sektöre gönül vermiş sanatçıları gençlerle buluşturarak  yeni bir sinerji yaratmayı amaçlamaktadır. .

 

Neler Yapıyorum?

Amacımız hem kendi yazdığımız senaryoları yapım  şirketleri ve yönetmenlerle buluşturmak hemde izlerin hikaye yada sinopsislerinden profesyonel senaryolar ortaya çıkartmak. Bunun için bizimle irtibata geçip hikayenizi bizimle paylaşmanız yeterli. Daha sonra hikayenizin porfesyonel bir senaryoya dönüşme sürecini hayretler içinde izleyeceksiniz.

Ne İstersiniz?

Elimizdeki senaryoları görüp incelemek yada elinizdeki hikayeden yepyeni bir senaryo ortaya çıkartmak için tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek. sertem@senaryo.com.tr 

Bize Ulaşın

7/24 destek hattımıza ulaşmak için

0555 555 44 77