Proje İstek

Proje istek sayfası

Neler Yapabilirim?

Eğer elinizde sadece bir hikayeniz  var ve bunun bir senaryoya dönüşmesini istiyorsanız bize başvurmanız yeterli. Önce sizin adınıza telif ile koruma altına aldığımız hikayenizi profesyonel kadromuzla  yönetmene ve yağım şirketlerine sunulabilecek kalitede bir senaryoya çeviriyor, hem softcopy hemde basılı olarak 5 nüsha teslim ediyoruz. Bu çalışma boyunca sizinle irtibatta kalarak hikayenizin senaryolaşma sürecini yönetmenizi ve isteğiniz doğrultusunda senaryolaştırılmasını sağlıyoruz.
Senaryolaştırdığımız esere son halini verip onayınıza sunuyor, beğenmeniz halinde telif sözleşmelerini hazırlayarak teslime hazır hale getiriyoruz.
Eğer eserinizin Kültür bakanlığından sponsor desteği istek yazısı almasını istiyorsanız bu sürecide biz takip ediyor, belgenizi senaryonuzla beraber size sunuyoruz.
Böylece birkaç kelimeden oluşan hikayenizi tamamen profesyonel bir senaryoya dönüştürüyor ve gerekli prosedürleri takip ederek telifli bir eser halinde size teslim ediyoruz
 

Projenizi Modelleme

Hikayenizi bir senaryoya dönüştürme sürecinde ilk adım sizin hikayenizi önce yazılı bir metin haline getirip telif haklarını almak. Daha sonra senaryo yazımına geçiliyor. Tüm süreç boyunca sizinle irtibatta kalınarak senaryoya son hali veriliyor. Kültür bakanlığından destek yazıları bu süreç içinde alınarak senaryonuz hem yazılı hemde basılı olarak size teslim ediliyor. İşte bu kadar kolay...

iProje İstek Formu